Правила Чарту

32

Ми впевнені, що кожен талант має право стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.

Національний Творчий Чарт публікує всеукраїнські рейтинги талантів. Авторські і виконавські творчі роботи змагаються рівнем творчості, талановитості, майстерності.

В Україні багато творчих людей. Талановитих творчих людей. Ми прагнемо знайти їх усіх і зробити відомими в Україні, в Європі і в усьому світі.

Для цього працює наш Національний Творчий Чарт. Рейтингує, публікує, просуває, рекламує. Не втомлюється і не відступає. 🙂 Тому що знає – творча Україна обов’язково переможе.

Як долучитися

Ви можете подати творчу роботу (одну чи декілька) на один з конкурсів, що представляють своїх конкурсантів на розгляд як свого конкурсного журі, так і рейтингового журі Чарту. Це насамперед конкурси творчої платформи Алея Зірок України – найактуальніші з них тут.

Також ви можете подати творчу роботу на наш спеціальний конкурс, який також відбувається на платформі Алея Зірок. Це конкурс Творча Сотня.

Що відбувається на цих конкурсах?

  1. Ви берете участь в міжнародному конкурсі і отримуєте місце, диплом, різні призи, подяки і сертифікати для вчителів. Всі документи ідеальні для представлення талантів і атестації вчителів.
  2. Ваші творчі роботи публікуються на вашій персональній конкурсній сторінці на сайті Творчої платформи Алея Зірок України, а також в соцмережах.
  3. Ваші творчі роботи беруть участь у Всеукраїнському рейтингу талантів і публікуються на ресурсах Національного Творчого Чарту за підсумками місяця і року. Ви можете посісти місце у сотні найкращих творчих робіт, в десятці, і навіть очолити Національний Творчий Чарт.
  4. Ви, як учасники наших творчих програм (і ваші творчі роботи) постійно рекламуєтесь в мережі на Україну, Європу, США і весь світ – відтепер і завжди. Тому що ви стаєте резидентами творчої екосистеми.

Як працює рейтинг

Творчі роботи, які надходять з конкурсів з коментарями і оцінками конкурсного журі, ще раз розглядаються і оцінюються фаховим журі Всеукраїнського рейтингу талантів Національний Творчий Чарт і отримують відповідні місця в загальному рейтингу і в спеціальних рейтингах, коли такі оголошуються.

В перший тиждень місяця оновлюється загальний рейтинг, творчі роботи на який подавалися і розглядалися упродовж попереднього місяця.

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ – ЦЕ ТВОРЧИЙ РЕЙТИНГ. Творчі роботи рейтингуються не за популярністю в соцмережах, не за продажем примірників. Роботи рейтингуються за рівнем творчого задуму та/або втілення, за талантом автора, за майстерністю виконавця.

Тож нікому досі не відомий автор чи виконавець можуть очолити Чарт і з цього моменту розпочати свій зоряний шлях, набираючи популярнісь, збираючи власну аудиторію.

Якщо ваша творча робота посіла не найвище місце і ви хочете покращити свій результат в Чарті, підготуйте цю чи іншу роботу більш ретельно, більш досконало, і подайте до рейтингового конкурсу в наступному місяці. Коментарі фахового журі допоможуть вам.

Також Національний Творчий Чарт може публікувати інші спеціальні рейтинги, додаткові правила яких оголошуватимуться окремо.

Усі учасники Національного Творчого Чарту рекламуються і просуваються в мережі. Чим більш високе місце у творчої роботи, тим інтенсивніше вона (і її автор та/або виконавець) рекламуються. Будь ласка, будьте готові надати додаткові фото, аудіо, відео і текстові матеріали за запитом журі Чарту – для вашого просування.

Реклама

Учасники також можуть замовляти додаткову рекламу на сайті Чарту і в соцмережах (в тому числі професійну в Facebook/Instagram). Така реклама не впливає на місце в рейтингу, але додає популярності артисту, збирає аудиторію поціновувачів, прихільників, фанатів.

Це стосується й конкурсів і рейтингів глядацьких (слухацьких, читацьких тощо) симпатій, платних і безкоштовних, які проводитиме і публікуватиме Чарт.

Головна мета

Кожен талант має стати відомим. А найбільш потужні таланти з найбільш яскравими творчими роботами мають ставати зірками світового рівня. Тому що Україна – талановита країна.

Будь ласка, представляйте ваші творчі роботи. Навчайтеся, вдосконалюйтеся, зростайте творчо. Ми допоможемо.

Творча, талановита, красива і розумна Україна обов’язково переможе!

Долучайтеся сьогодні.
Положення і заявка конкурсу ТВОРЧА СОТНЯ.

_________
Viber: 093 857-03-88
Facebook: сторінка | група

5/5
VIAНаціональний Творчий Чарт